Якщо вам необхідні кращі курси англійської мови у Дніпрі, тоді звертайтеся до мовної школи Hasis. Ви 11 років вчили англійську в школі, але так і не досягли результату? У нас Ви почнете говорити англійською вже з перших уроків! Наші курси англійської мови руйнують всі мовні бар’єри і занурюють Ваші в світ англійської мови. У нас працюють тільки професіонали з досвідом роботи. Навчання англійської проводитися за сучасними комунікативними методиками і розробляє всі види мовленнєвої діяльності, такі як читання, письмо, аудіювання та говоріння. Також наші викладачі підготують Вас до міжнародних іспитів, таким як FCE, TOEFL або IELTS.

Чому групові курси англійської — це Hasis?

Курси англійської у Дніпрі можуть бути цікавими разом з нами! Групові курси дозволять вам вивчати мову в спілкуванні з іншими людьми. Таким чином навчання проходить весело і активно, що допомагає швидко закріплювати нову інформацію.

Сучасна людина має знати англійську мову. Це відкриває їй нові можливості: подорожі, навчання або робота за кордоном. Наші курси англійської мови перетворять це зобов’язання в задоволення!

Корпоративні курси англійської

Корпоративне вивчення англійської мови — це кращий вклад у вашу компанію. Якщо ви хочете, щоб ваші співробітники без проблем могли спілкуватися з іноземними партнерами, тоді вам потрібні корпоративні курси англійської мови прямо зараз. У школі іноземних мов Hasis ми швидко навчимо ваших співробітников англійської мови, згідно з вимогами вашої компанії.

Програма навчання корпоративної англійської охоплює всі теми, які необхідні співробітникам компанії при роботі з іноземними клієнтами.

Чому сьогодні Hasis пропонує одні з найкращих курсів англійської у Дніпрі для корпоративних клієнтів?

Корпоративні заняття англійською, згідно з нашою програмою, спрямовані на практичні знання. Ваші співробітники не будуть вчити просто теорію, вони будуть розвивати свої комунікативні навички в англійській: ведення телефонних розмов, участь в перемовинах, проведення презентацій, ділове листування та багато іншого. Після навчання в нашій школі ви швидко побачите помітний прогрес ваших співробітників. Корпоративна мова — це невід’ємна частина сучасної процвітаючої компанії. Почніть навчання разом з нами.

Курси англійської для дітей

Курси англійської мови для дітей — це найкращий вклад в майбутнє ваших діток. Школа іноземних мов Hasis пропонує кращі курси англійської для дітей в Дніпрі. У нас ваші дітки вчитимуться легко і з задоволеністю. Ми пропонуємо як групові, парні так і індивідуальні заняття. Так що кожен знайде для себе відповідний спосіб навчання.

Навчати англійської будуть справжні професіонали своєї справи з досвідом роботи. Так що ви зможете не турбуватися про своїх діточок.

Заняття з англійської побудовано відповідно до інтерактивної методики і спрямовані на опрацювання всіх видів мовельної діяльності: аудіювання, говоріння, читання і письмо. Завдяки цьому наші учні починають розмовляти вже з перших занять.

Наші курси англійської для дітей підготують ваших діток до школи, допоможуть поліпшити оцінки в школі, а також підготують до майбутніх іспитів.

З нами ваші дітки швидко порадують вас своїми успіхами в англійській мові!

Курси англійської ONLINE

Хочете прямо зараз вивчати мову, але немає часу вирватися з робочих буднів? Ми пропонуємо вам курси англійської мови ONLINE! Це відмінне рішення проблеми для людей, які не хочуть відкладати своє навчання.

Вам більше не потрібно шукати гарних вчителів. В нашій школі ви знайдете лише досвідчених викладачів, які знайдуть до вас індивідуальний підхід і підберуть для вас зручний час.

Навчання англійській ONLINE дозволить вам без зайвих витрат часу стати профі в англійської. Наші викладачі використовують тільки сучасні інтерактивні методики, які дозволять вам розвивати комунікативні навички. Курси англійської ONLINE допоможуть вам також підготуватися до міжнародних іспитів таких як FCE, TOEFL або IELTS.

Всі знання, які ви отримаєте завдяки нашим курсам англійської, будуть практичними, тому ви відразу зможете застосувати їх у вашій професійній діяльності.

Сидячи на дивані, ви можете розвивати ваші знання англійської, і ми вам в цьому допоможемо!

Курси англійської індивідуально

Хочете вивчити англійську мову? Шукайте кращі курси англійської мови у Дніпрі? Школа іноземних мов Hasis пропонує вам індивідуальне вивчення англійської мови у Дніпрі з кращими викладачами — справжніми професіоналами своєї справи!

Наша школа використовує сучасні комунікативні методики, завдяки яким ви будете постійно чути англійську мову і говорити вже на першому занятті. Вивчення англійської на наших курсах проводитися за комунікативними методиками і зачіпає всі види мовленнєвої діяльності, такі як читання, письмо, аудіювання та говоріння. Також ми підготуємо вас до міжнародних іспитів, таким як FCE, TOEFL або IELTS.

Індивідуальні курси англійскої у Дніпрі — це Hasis

Індивідуальні заняття мають безсумнівний плюс — індивідуальний підхід до кожного учня. Це дуже важливо, якщо людина переслідує певні і конкретні цілі та обмежена в часі.

Вивчення англійської мови з нашою школою стане для вас задоволенням.

Курси англійської мови у Дніпрі відкриють вам нові можливості розвитку не тільки в нашій країні, а й за кордоном.